Чок'ї Німа Рінпоче
Пуджа Нґаксо та знайомство з Буддовою Природою
9-11 червня, Україна
13-16 червня, Росія
Інформація щодо вартості вчень

Ми раді анонсувати візит одного з найвідоміших майстрів медитації сучасності Тулку Чок'ї Німи Рінпоче в Україну. Учитель дасть настанови про те, як зменшити рівень стресу в повсякденному житті, навчитися жити в гармонії з собою та з оточуючими, а також як трансформувати свідомість за допомогою буддійської медитації.

Тема вчень в Україні – «Знайомство з Буддовою природою». Завдяки настановам Рінпоче під час учень присутні матимуть змогу розпізнати глибинну природу своєї свідомості. Це найбільш сутнісне буддійське вчення, яке зрідка передається публічно.

Крім того, Рінпоче проведе ритуал очищення карми та відновлення обітниць "Нґаксо". Це один із найефективніших та найвидовищніших тантричних ритуалів в тибетському буддизмі, який відбудеться в мальовничому місці на території майбутнього медитаційного центру під Києвом. Навіть споглядаючи ритуал, людина одержує величезне благословення. Участь у ньому можуть узяти всі охочі.

Зареєструватись

Усі добровільні пожертви учасників учень та пуджі ми офіруємо Вчителю, його помічникам, перекладачам, а також використаємо їх для розвитку центру та ґомде. Оргазінація візиту Вчителя здійснюється завдяки підтримці спонсорів.

Блог Укр Eng Рус

Чок'ї Німа Рінпоче про пуджу "Нґаксо"

Практикуючи «Нґаксо», ми відновлюємо та очищуємо порушені обітниці або самаї. Ритуал корисний і для власної практики, і для підтримання гармонії в сангсі.

"Нґаксо" був одним із найулюбленіших ритуалів Шістнадцятого Кармапи. Відомий майстер медитації і батько Чок’ї Німи Рінпоче Тулку Урґ’єн Рінпоче наголошував на важливості виконання пуджі «Нґаксо». Завдяки йому цю практику почали щорічно виконувати в монастирі "Ка-Нінґ Шедруб Лінґ" у Непалі.

Садгану друбчену «Нґаксо» склав великий тертон Чоґ’юр Дечен Лінґпа на основі його власних терма та багатьох інших тантричних текстів. Вона розкриває багато аспектів Гуру Рінпоче Падмасамбгави, включаючи 12 його маніфестацій, Авалокітешвару, Амітабху, 100 мирних та гнівних божеств.

Зареєструватись

Розклад

9 червня, пуджа "Нґаксо"

Рітрітний центр Хомівка, транcфери: 6:30, 7:00 і 7:30 (ст. м. Житомирська – рітрітний центр Хомівка):
10:00 - 10:45 1-ша сесія
11:00 - 13:00 2-га сесія
13:00 - 14:30 обід
14:30 - 16:00 3-та сесія
16:15 - 20:00 4-та сесія, цоґ та завершальні молитви
20:00 - 21:00 вечеря
21:00 - трансфер до Києва
10 червня,
знайомство з Буддовою Природою
Рітрітний центр Хомівка, транcфер у 6:30, 7:00 і 7:30
9:00 - 11:00 1-ша сесія
11:15 - 13:00 2-га сесія
13:00 - 14:30 обід
14:30 - 16:00 3-та сесія
16:15 - 19:00 4-та сесія
19:00 - 20:00 вечеря
20:00 - трансфер до Києва
11 червня,
знайомство з Буддовою Природою
10:00 - 10:45 1-ша сесія
11:00 - 13:00 2-га сесія
13:00 - 14:30 обід
14:30 - 16:00 остання сесія, завершення вчень

У розкладі можливі зміни.

Чим Ви можете допомогти

Волонтерська допомога

Нам потрібні добровольці. Якщо у Вас є бажання та можливість допомогти з організацією - будь ласка, приєднуйтеся до нашої команди!

Фінансова допомога

Нам дуже потрібна Ваша допомога для оплати віз та авіаквитків ламам, друку текстів, витрат на зустріч і перебування гостей в Україні, оренди приміщення та обладнання, трансферів тощо.

Допомогти

Про Вчителя

Ім’я Чок’ї Німа українською мовою перекладається як «Сонце Буддійського Вчення». Рінпоче – буддійський лама, якого вважають сьомим перевтіленням тибетського майстра Ґара Друбчена, а також еманацією індійського майстра та філософа II століття Наґарджуни.

Рінпоче пройшов повний курс буддійського навчання під керівництвом видатних майстрів свого часу. Він написав багато популярних буддійських книг, серед яких «Путівник по бардо», «Завжди присутнє, свіже усвідомлення», «Медицина і співчуття».

З 1977 року Чок’ї Німа Рінпоче навчає медитації людей з Європи, США та Азії, а також час-від-часу виступає з лекціями у провідних вищих школах різних країн, зокрема в Оксфордському та Гарвардському університетах.

«Немає більшої дурості, аніж розуміти, що з вашим сприйняттям світу щось не так, і нічого з цим не робити»

«Бути вільним означає не боятися. Там, де є страх, немає свободи. Як позбутися страху? Плекати в собі велику любов та велике співчуття. Любов, доброта і співчуття – це основа відваги»

«Ми можемо скільки завгодно кричати: «Хочемо миру!» Утім, це нічого не дасть. Мир у світі настане лише тоді, коли кожен приборкає власні бентежні емоції»

«Якщо будь-якій людині, чиє серце сповнене тривогою і клопотами, щиро сказати: «Розслабся, не хвилюйся», - це неодмінно допоможе, і її свідомість заспокоїться»

Чок'ї Німа Рінпоче

Зареєструватись на Вчення